€ 800 euro netto

Niemcy praca fizyczna przy sprzątaniu Grömitz bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Grömitz
  • Opublikowany: 9 września 2013 22:25

Firma z Grömitz w Niemczech poszukuje pracowników do sprzątania obiektów. Oferta fizycznej  pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik Sprzątający

Miasto: Grömitz

Wynagrodzenie: 800 euro netto

Zadania:

  • Praca polega na sprzątaniu obiektów na terenie praca Grömitz.

Wymaganie:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • Transport do Niemiec- koszt pokrywa pracodawca
  • zakwaterowanie- zagwarantowane bezpłatne
  • oferujemy pensję w wysokości 800 euro

Aplikacja:
Zgłoszenia plik najlepiej w PDF oraz aktualnym zdjęciem prosimy przesłać na adres:
JOANNA-L@T-ONLINE:DE [ogłoszenie nie aktualne]

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-niemczech-prz-sprzataniu-id192065.html

ID ogłoszenia: 980522e1ff03253c

4 komentarze na “Niemcy praca fizyczna przy sprzątaniu Grömitz bez znajomości języka”

  1. marcinek6235 na 10 września 2013 @ 07:31

    Witam. silny i mlody chlopak 21 lat zainteresowany ta oferta pracy odpowiedzialny i sumienny . moj numer to 726565304 czeka na odpowiedz .

  2. Witam w raz z kolezanka jestesmy zainteresowane panstwa propozycja prosimy o kontak 510660429

  3. witam,mam 22 lata silny,dokłany,itp podejmie się pracy mój nr 513-806-063

  4. Witam mam na Imię Jagoda. 19lat. Mieszkam w Grömitz. Jestem odpowiedzialna, bardzo dokładna. Dużo rozumiem w języku Niemieckim lecz Uczę się cały czas mówić w tym języku. Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą. Mój numer telefonu. 015754400594