€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna przy sprzątaniu, czyszczeniu technicznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 1 października 2013 23:01

Firma z Niemiec poszukuje pracowników fizycznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy czyszczeniu, sprzątaniu oraz konserwacji elementów technicznych. Zatrudnienie na pozycji zależnej od kompetencji i doświadczenia kandydatów. Wymagana dobra kondycja fizyczna.

Stanowisko: Pracownik Fizyczny

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Poszukiwani pracownicy fizyczni, praca będzie polegała na czyszczeniu, konserwacji oraz malowaniu elementów technicznych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dobrej kondycji fizycznej
  • sprawność
  • doświadczenie w usługach, przy sprzątaniu, malowaniu

Dodatkowo mile widziane będzie:

  • język niemiecki znajomość dobra
  • posiadanie pozwoleń na pracę na wysokości
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego auta
  • posiadanie uprawnień: spawalniczych, elektrycznych, ślusarskich, do obsługi maszyn CNC
  • licencja na wózki widłowe i inne podnośniki
  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku lidera zespołu- brygadzisty- wykonywanie spraw organizacyjnych, zarządzanie grupą

Oferta:

  • umowa zlecenie
  • zatrudnienie przez Polską firmę
  • dobre wynagrodzenie
  • przejazd do miejsca zatrudnienia
  • w zależności od miejsca zatrudnienia zapewnione jest zamieszkanie lub pomoc pracodawcy w jego poszukiwaniu
  • możliwość korzystania z regularnych przyjazdów do Polski
  • opiekę polskiego biura

Aplikacja
Prosimy o przesłanie zgłoszenia, zawierającego list motywacyjny, CV, świadectwa pracy oraz certyfikaty potwierdzające posiadane doświadczenie na adres: rekrutacja@iwago.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20cdbf/

ID ogłoszenia: 212524974de93800