€ 8,50 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 20 października 2015 02:22

Firma odzieżowa z Bremen szuka od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży na produkcji.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się przy dwóch taśmach. Na jednej pracownik sortuje ubrania pod względem jakości, a na drugiej według rodzaju.

Wymagania:
– zależy nam na osobach szybko wykonujących zadania
– elastyczność godzinowa
– punktualne stawianie się w pracy
– wyjazd od Niemiec od zaraz
– pozytywne nastawienie
– szybkie przystosowanie się do nowych warunków pracy
– sprawne dłonie
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na niemieckich warunkach
– 3 miesięczny okres zatrudnienia
– chętnych oferujemy możliwość przedłużenia umowy
– wsparcie polskiego brygadzisty
– przeszkolenie wprowadzające
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie z pracownikami

Aplikacja:
Należy przesłać CV (najchętniej w języku niemieckim) ze zdjęciem, dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych oraz opisem własnej osoby na maila: neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bremen-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 37562589bc28784

3 komentarze na “Niemcy praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży bez języka Bremen”

  1. praca sortowanie odziezy na 22 października 2015 @ 14:33

    Dzień dobry.Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy.Mam doświadczenie na produkcji.Jestem punktualny mam dużą motywację,sprawność fizyczną,mam 42.proszę o kontakt.pozdrawiam

  2. Witam! Nazywam się Nataliya Piekna-Pawlak.Mam 31lat i mieszkam w bremen. Jestem zainteresowana waszą ofertą i gotowa do pracy od zaraz.proszę o kontakt.

  3. Dziendobry jestem zainteresowana wasza oferta igotowa do pracy prosze o kontakt telefoniczny 721050279