€ 10 EUR/h

Niemcy praca fizyczna przy rozbiórkach budowlanych od 22 lipca Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 15 lipca 2013 01:01

Od zaraz potrzeba 6 pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych domu mieszkalnego w Stuttgarcie. Praca sezonowa na okres 1 miesiąca od 22 lipca 2013.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Zarobki: 10 euro za godzinę
Miejsce pracy: Stuttgart

Zadania:
– praca przy zrywaniu podłóg, sufitów, demontażu okablowania ze ścian etc.

Wymagania:
– założona działalność gospodarcza Polska z NIP UE lub Gewerba
– minimum komunikatywna znajomość niemieckiego języka
– doświadczenie w budowlance, rozbiórkach
– gotowość do wyjazdu na okres 30 dni

Oferujemy:
– zakwaterowanie na miejscu pracy (dom z łazienką, kuchnią)
– zapewnione narzędzia niezbędne do pracy
– możliwość transferu pracownika z dworca w Stuttgarcie

Czas pracy szacowany jest na ok 160 godzin wynagrodzenie wynosi 10 euro za godzinę.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w j.niemieckim lub polskim pod:

kontakt@onlinepflege24.de

ID ogłoszenia: 25551e333d774568