€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna przy komisjonowaniu od zaraz na magazynie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 17 grudnia 2013 22:21

Magazyn z Hamburga pilnie poszukuje pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie przy komisjonowaniu i obsłudze wózka widłowego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Wykonywanie czynności na magazynie w firmach Netto i Edeka.
  • Do zadań należeć będzie głównie komisjonowanie za pomocą systemu pick by voice, obsługa wózka widłowego.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego wystarczy na poziomie podstawowym- mile widziana lepsza znajomość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wymagamy posiadania doświadczenia w pracy przy komisjonowaniu towarów na magazynie
  • licencja na wózki widłowe- obowiązkowo
  • dobra kondycja fizyczna, zaangażowanie

Oferta:

  • Dobre wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać na adres: a.zygalska@castor-logistic.pl
prosimy załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/pilnie-zatrudnimy-komisjonerow,565534.html

ID ogłoszenia: 53652b06a48a85de