€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna pracownik drogowy przy budowie dróg i autostrad

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 01:25

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Niemczech przy naprawie, budowie dróg i autostrad. Zatrudnienie dla pracowników drogowych z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik drogowy

Miejsce pracy: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za naprawę i budowę dróg. W skład obowiązków będą wchodziły wszystkie prace związane z układaniem, naprawianiem nawierzchni drogowej, asfaltowej i chodników.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie przy pracach na podobnym stanowisku
  • fachowość
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność, sprawność, pracowitość
  • prawo jazdy CE, C, lub C1E

Oferta:

  • pracodawca oferuje możliwość pracy na stałe oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zamieszkanie bezpłatnie
  • dobre wynagrodzenie plus dodatkowo płatne nadgodziny
  • opieka polskiego biura

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:
rekrutacja.ue@mrjob.pl
W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: PD/UE/2013

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/pracownik-drogowy-niemcy,555371.html

ID ogłoszenia: 955529225870530b