€ 9,50 Euro/godz.

Niemcy praca fizyczna w sklepie od zaraz w Kolonii bez języka wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 13:53

Przyjmiemy od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii przy wykładaniu towaru w sklepie, bez znajomości języka z dobrym wynagrodzeniem i miłą atmosferą w miejscu zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik fizyczny – wykładanie towaru;
Pensja: 9,50 euro za godzinę;
Lokalizacja pracy: Kolonia, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • wykładanie towaru na półki;
  • usuwanie towaru przeterminowanego, uszkodzonego;
  • kontrola jakości;
  • przyjmowanie dostaw.

Oczekujemy:

  • możliwości podjęcia pracy od zaraz;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • umiejętności szybkiej pracy;
  • odpowiedzialności;
  • wiarygodności;
  • dużej sprawności fizycznej.

Oferujemy:

  • pracę w miłym, zgranym zespole;
  • zatrudnienie do czerwca 2016;
  • organizację zakwaterowania płatnego;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Dla kandydujących:
Dokumenty w postaci CV prosimy przesyłać na podany poniżej adres mailowy. W treści wiadomości należy wprowadzić numer referencyjny: „fizycznawsklepie/12/15”.

Leiharbeiter@solution4u.com

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Konieczne jest załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-wykladanie-towaru-od-zaraz-sklep-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 76156a21a9fba9c4