15 EUR/h brutto €

Niemcy praca fizyczna od zaraz sprzątanie biur z podstawowym językiem Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Lista: 9 października 2018 19:30

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur na terenie Stuttgartu. Zatrudnienie z podstawowym językiem niemieckim dla sprzątaczek solidnych, dokładnych i uczciwych.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 15 EUR/h brutto.

Początek: październik 2018.

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie w godzinach 10-18;
  • sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych;
  • utrzymanie porządku w open space, sali konferencyjnej i innych pokojach biurowych;
  • przygotowywanie sal do spotkań.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane referencje z poprzednich prac;
  • dokładne wypełniane zadań;
  • sumienność;
  • preferowane osoby bez uzależnień;
  • odpowiedzialność;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pomoc we wszelkich sprawach urzędowych;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • pomoc w organizacji płatnego zakwaterowania – pierwszy miesiąc za darmo;
  • środki potrzebne do pracy.

Rekrutacja:
CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: sprzątanie biur Stuttgart/10/2018.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-stuttgart-2018/

ID Ogłoszenia: 9115bbcf3481b85c