€ 7,90 brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy rozładunku kontenerów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:56

Firma logistyczna w Berlinie poszukuje od zaraz 2 osoby do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku kontenerów. Ogłoszenie przeznaczone dla Polaków – zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,90 euro brutto za godzinę + 12 euro netto diety za każdy dzień przepracowany
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Fizyczna praca w centrum logistycznym na przedmieściach Berlina polegająca na przeładunku (rozładunek i załadunek) kontenerów. Zadaniem pracownika będzie wypakowanie towaru z jednego kontenera i ręczny załadunek samochodów ciężarowych (ważne jest odpowiednie rozlokowanie towaru na pace).

Wymagania:
– siła, sprawność fizyczna, kondycja
– brak nałogów związanych z piciem
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym na noce
– obowiązkowo własny samochód
– mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– umowę próbną na okres 2 miesięcy z możliwością bezpośredniego zatrudnienie u pracodawcy po tym okresie
– wsparcie przy dopełnieniu wszystkich formalności
– opieka polskiego brygadzisty na miejscu
– zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniu 2 osobowym (175 euro od osoby)

Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 25953f152d53cfb5

7 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna od zaraz przy rozładunku kontenerów bez języka Berlin”

  1. Grzegorz Lewandowski 31 lat,jestem zainteresowany ofertą pracy.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe,a doświadczenia 5 lat.Mam własne auto. Nr tel 697-436-534

  2. Grzegorz Jakubowski na 18 sierpnia 2014 @ 18:32

    Witam jestem zainteresowany praca wysłałem juz Cv na meila

  3. Cześć. Proszę pisać mogę wyjechać od razu. Jestem zainteresowany

  4. Iza i Przemek na 21 sierpnia 2014 @ 16:05

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.Wysyłam Cv na e-mail.

  5. Witam jestem zainteresowany tom praca od zaraz mam doświadczenie i uprawnienia na wózek widłowy mam silną motywacje do pracy jestem osobom bez nałogów 787093114

  6. witam jestem zainteresowany ta oferta pracy jest nas dwoch gotowych do podjecia pracy od zaraz mam swoje auto czekam na kontakt 604674375

  7. Chetnie podejmę ta prace.Jestem silny,zdrowy.Nie pije alkoholu prawie w ogole.Pracowalem już na podobnym stanowisku.Moj nr,tel.796-095-313.