€ 1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 25 stycznia 2017 13:51

Poszukujemy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech 2017 na magazynie ze sprzętem RTV. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla osób bez języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1650 euro za miesiąc brutto oraz premie i dodatki

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie dużej hurtowni m.in. z telewizorami LCD, głośnikami, odtwarzaczami oraz zestawami audio
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień na palety z użyciem skanera ręcznego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się transportowaniem palet za pomocą wózka na rampy w celu załadunku towaru

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • dobre zorganizowanie
  • przychodzenie na czas
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dotrzymywanie terminów
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie z obsługi wózków widłowych na miejscu
  • pomoc w znalezieniu mieszkania oraz załatwieniu formalności
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-RTV-rekrutacja-uzupelniajca/01/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-rtv-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6625888a386f1a16