€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech na magazynie Regensburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 22:51

Magazyn z Regensburg w Niemczech poszukuje pracowników magazynu. Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie z zapewnionym zakwaterowaniem wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce: Regensburg

Zadania: Do obowiązku pracownika będzie zaliczała się obsługa komputera ze skanerem. Ponadto obowiązkiem będzie komisjonowanie towarów na magazynie. Pracownik będzie odpowiedzialny również za paletowanie, etykietowanie, oraz konfekcjonowanie towaru.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • dobra znajomość niemieckiego
  • odpowiednie uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • roczne udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy
  • Posiadanie własnego pojazdu- zgłoszenia osób spełniających ten warunek będą miały pierwszeństwo

Oferujemy:

  • Zamieszkanie
  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na 6 miesięcy
  • satysfakcjonującą pensję
  • opłacamy naszym pracownikom ubezpieczenie
  • gwarantujemy również odprowadzenie składek
  • dla zainteresowanych: umożliwiamy dodatkową pracę w co drugą sobotę

Aplikacja:
Życiorys w języku niemieckim ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Magazyn/Niemcy.
Prosimy również o kontakt telefoniczny: 12 661 64 00
źródło:http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/167-pracownik-magazynu

ID ogłoszenia: 756521bbed00c684