€ 00,00

Niemcy praca fizyczna na magazynie dla komisjonera, Empfingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Empfingen
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 01:26

Agencja „MONDI” dla kontrahenta z Empfingen poszukuje komisjonerów chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie przy sortowaniu, pakowaniu różnego typu towarów.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Komisjoner (sortowanie/pakowanie) – Niemcy

Zakres zadań:
układanie i segregacja przesyłek na palety według podanego klucza (prace ze skanerem)
nadzór nad stanem technicznym towaru
transport wewnętrzny palet
kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
rozładunek / załadunek towaru

Wymagania:
mile widziane auto do dyspozycji
doświadczenie w pracy na magazynie
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
dobra organizacja pracy
minimum roczne doświadczenie
szybkie tempo pracy

Oferujemy:
pomoc Konsultanta w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

ID ogłoszenia: 15757bc5bd9c8406