€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna na magazynie bez języka dla komisjonera od zaraz Möckmühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 20:44

Magazyn spożywczy w Möckmühl poszukuje pracowników bez znajomości języka do komisjonowania towaru. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz z dobrą pensją oraz zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: magazynier.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Möckmühl, Niemcy.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbieranie zamówień ze skanerem;
  • komisjonowanie towaru z użyciem wózka widłowego;
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych (0-2 stopnie Celsjusza);
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • tłumaczenie uprawnień na język niemiecki;
  • doświadczenie nie jest wymagane;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja i uczciwość.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • umowę z firmą na czas określony;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie płatne;
  • szkolenia wprowadzające.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wysyłanie CV pod adres:
opole@danddpersonal.pl
W temacie wiadomości należy wpisać: „Komisjoner/wózki widłowe”

Informujemy, ze odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjoner-niemcy-praca-na-magazynie-w-mockmuhl-bez-jezyka-wozki-widlowe/

ID ogłoszenia: 76456d08943ba113