€ od 1300

Niemcy praca fizyczna na lotnisku pracownik magazynowy Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 15:14

Polska firma PERSONNEL SOLUTIONS poszukuje pracownika magazynowego do fizycznej pracy w Niemczech na lotnisku we Frankfurcie nad Menem na magazynie. Wymagany język niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Pracownik magazynowy na lotnisku
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt
Wynagrodzenie: od 1300 euro plus dodatki poza-finansowe

Zadania:
– Obsługa magazynu wysokiego składowania
– załadunek i rozładunek przesyłek lotniczych oraz bagaży
– praca na terenie lotniska

Wymagania:
– osoba zdrowa i sprawna fizycznie
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– motywacja, zaangażowanie i wytrwałość w pracy
– przystosowanie do pracy zmianowej
– doświadczenie w pracach magazynowych będzie dodatkowym atutem
– zaświadczenie o niekaralności w języku angielskim bądź niemieckim

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy
– bardzo dobre wynagrodzenie
– umowę o pracę
– dodatki poza- finansowe
– pomoc przy formalnościach
– możliwość rozwoju ścieżki kariery

Aplikacja:  Zainteresowanych ofertą zapraszamy na stronę:

ID ogłoszenia: 65752f6140545db5

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna na lotnisku pracownik magazynowy Frankfurt nad Menem”

  1. LukasSchens na 10 lutego 2014 @ 19:23

    Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa ofertą
    Nazywam się Łukasz mam 28lat jestem sprawny fizycznie, jestem w tracie nauki języka niemieckiego. Zawsze jestem zaangażowany i sumienny w wykonywaniu pracy. Nie przeszkadza mi praca w systemie zmianowym. Jestem miły uczciwy bezkonfliktowy i oczywiście nie karany. Pracowałem w magazynie oraz hali produkcyjnej na terenie Anglii oraz Holandii co za ty idzie mam doświadczenie w wykonywaniu pracy.

    Kontakt :
    Email lukas.schens@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam Łukasz