€ 10 euro za godzinę plus prowizja

Niemcy praca fizyczna myjnia samochodowa od zaraz bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 31 marca 2016 16:13

Myjnia samochodowa z Drezna poszukuje osób do mycia i sprzątania aut od zaraz. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka z dobrym wynagrodzeniem oraz prowizją.

Stanowisko: pracownik myjni.

Miejsce zatrudnienia: Drezno.

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto plus prowizje.

Zakres obowiązków:

  • dokładne sprzątanie wnętrz samochodów;
  • mycie karoserii myjką ciśnieniową;
  • polerowanie i woskowanie;
  • nakładanie powłoki teflonowej na nadwozie;
  • dokładne i szczegółowe wykonywanie pracy.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i poczucie estetyki;
  • kultura osobista;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie w pracy na myjni będzie zaletą;
  • możliwość pracy na zmiany.

Oferujemy:

  • tanie zakwaterowanie w okolicach myjni (100 euro miesięcznie);
  • ubezpieczenia i składki;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dużą liczbę godzin do wypracowania.

Aplikacje:
CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać pod adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Praca Niemcy na myjni samochodowej, Drezno”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 53056fd2c6b16139

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna myjnia samochodowa od zaraz bez języka Drezno”

  1. Witam . Ja wraz z moim bratem spełniamy wszystkie oczekiwania przez państwa wymagane, mamy duże doświadczenie w pracy na myjni jaki autokosmetyce , dodatkowym atrybutem jest znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie perfekcyjnym . posiadamy własne auto i jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Obecnie jesteśmy w Niemczech i mamy problem z komputerem , dlatego jeśli są państwo zainteresowani naszym i osobami proszę o kontakt telefoniczny793541613