€ 00,00

Niemcy praca fizyczna dla pomocnika bez języka – sortowanie towaru Empfingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Empfingen
  • Opublikowany: 17 października 2016 01:49

Firma działająca w Empfingen poszukuje pomocników bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu towaru, załadunku i rozładunku w branży logistycznej.

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

POMOCNIK/ SORTOWANIE TOWARU
Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania:

OBSŁUGA MASZYNY MYJĄCEJ

Obsługa maszyny myjącej plastikowe skrzynki logistyczne
Układanie skrzynek na taśmie i na paletach
Sprawdzanie stanu technicznego skrzynek
Praca w tempie w celu umycia przewidzianej ilości skrzynek – jedną maszynę obsługuje od 4 do 8 osób i jako team należy wywiązać się z wyznaczonych celów

KOMISJONOWANIE I SORTOWANIE

(ręczne lub zautomatyzowane)

Wyszukiwanie towarów wg podanego klucza (skaner)
Transport wewnętrzny palet
Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki – według informacji wyświetlanych na ekranie komputera
Zbieranie zamówień za pomocą skanera
Rozładunek / załadunek towaru (ok. 1-30 kg)
Przygotowywanie paczek do wysyłki
Dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

Dołącz do nas, jeśli:

• masz doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych
• jesteś gotowa/y do podjęcia pracy na terenie Niemiec w jednej z lokalizacji: Schwerte, Schweinfurt, Norymberga, Empfingen, Langenau
• jesteś dynamiczna/y w wykonywaniu obowiązków, pracowita/y i masz chęci do pracy
• posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie to atutem
• dysponujesz własnym autem na wyjazd w celu zachowania mobilności na miejscu – takie osoby są rozpatrywane w pierwszej kolejności
• znasz język niemiecki lub chcesz się nauczyć
• jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania

A w zamian otrzymasz:

• Pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
• W pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech)
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny
• Zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu
• Stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami
• Pracę na stałe niezależną od sezonowości

Potrzebujesz więcej informacji? Porozmawiaj z nami! Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu:

505 994 757

ID ogłoszenia: 37657fb86944c738