€ od 7 euro netto/h

Niemcy praca fizyczna dla Polaków w ogrodnictwie Gütersloh z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gütersloh
  • Opublikowany: 28 lutego 2014 01:37

Poszukujemy pracownika fizycznego przy zadaniach ogrodniczych. Aktualna oferta pracy w Niemczech w Gütersloh z zakwaterowaniem dla osoby na stanowisko ogrodnika dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Ogrodnik

Lokalizacja: Gütersloh, Nadrenia Północna-Westfalia

Zarobki: od 7 euro netto/h

Obowiązki:

  • Do zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie zagospodarowanie oraz dbanie o obszary zielone i krajobrazu na danym obszarze.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za koszenie, obcinanie drzewek, sadzenie, podlewanie.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem
  • doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca bezpłatnie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości z nazwą stanowiska w tytule, CV w języku niemieckim na adres: personel@pljob.eu

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/rolnictwo-ogrodnictwo-ochrona-srodowiska/ogrodnik-niemcy,618752.html

ID ogłoszenia: 606530f243e56936

2 komentarze na “Niemcy praca fizyczna dla Polaków w ogrodnictwie Gütersloh z zakwaterowaniem”

  1. pawel11081988 na 28 lutego 2014 @ 12:48

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam 26 lat pracowałem prawie rok na fermie w niemczech tel;725-282-509 e-mail; pawelkwiecinski21@wp.pl

  2. daras 534 na 28 lutego 2014 @ 15:44

    halo. Praca w ogrodnictwie oraz gospodarstwie nie jest mi obca więc chętnie podejmę tę prace . Mam 40 l i własny transport , język niemiecki komunikatywny nr.tel 512199678
    e-mail daras534@wp.pl