€ 10,90 euro za godzinę brutto

Niemcy praca fizyczna dla par od zaraz magazyn odzieżowy bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 23:48

Możliwość zatrudnienia dla 2 par lub 4 osób na magazynie z odzieżą w Berlinie. Praca w Niemczech dostępna od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka przy komisjonowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 10,90 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu i realizacji zamówień dla klientów
  • do zadań pracownika należy m.in. montaż zabezpieczeń, składanie ubrań, pakowanie, metkowanie oraz komisjonowanie

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • brak uzależnień
  • przychodzenie na czas
  • sumienne i odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary
  • zatrudnienie dla 2 par na czas określony, do połowy stycznia
  • atrakcyjną stawkę za godzinę pracy
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • pomoc polskiego koordynatora
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • szkolenia wdrażające

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla par na magazynie, imię i nazwisko”. W zgłoszeniu należy zamieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, warunkiem koniecznym jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-berlin/

ID ogłoszenia: 1695820dd4cd8ab3