€ 1400 euro brutto + dieta

Niemcy praca fizyczna dla operatora wózka widłowego na magazynie Maisach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Maisach
  • Opublikowany: 13 lutego 2014 16:44

Magazyn z siedzibą w Maisach poszukuje pracownika fizycznego na stanowisko operator wózków widłowych. Oferta pracy w Niemczech przy przewozie palet oraz zadaniach porządkowych.

Stanowisko: operator wózków widłowych

Lokalizacja: Maisach

Zarobki: 1400 euro – stawka godzinowa w wysokości 8,74 euro butto/h plus dieta ok 12-15 euro netto za każdy przepracowany dzień

Zadania:

  • Zatrudnienie obywa się na magazynie. Do zadań należeć będą proste prace fizyczne, typowo magazynowe.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przewożenie palet oraz zadania porządkowe.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość przyjazdu do Niemiec własnym samochodem
  • posiadanie licencji dla operatorów wózków widłowych

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin oraz pracy w weekend
  • wsparcie przy dokumentach, tłumaczenie Cv
  • opieka polskojęzycznego pracownika
  • godziny pracy codziennie- 14;30 do 23
  • pracownik ma zapewnione 30 minut przerwy w pracy
  • zamieszkanie położone jest 6 km od miejsca pracy

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny możliwy pod numerami:

  • (71) 723 73 54
  • (71) 723 75 46
  • (71) 342 33 44

lub mailowy- zapraszamy do przesłania wiadomości zawierającej CV na adres: pracuj@agencjapracy-polonica.pl

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/operator-wozkow-widlowych-,607911.html

ID ogłoszenia: 64552fccd9a0001a

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna dla operatora wózka widłowego na magazynie Maisach”

  1. Witam, ja wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Pracowaliśmy na magazynie w Holandii, Nie byliśmy karani posiadamy zaświadczenia o nie karalności, każdy z nas posiada prawo jazdy. Mamy własny samochód i jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdym terminie. proszę o kontakt na nr 517113975 lub na e-mail: pszalewskii@gmail.com