€ 7 euro za godz. netto

Niemcy praca fizyczna dla kobiet przy sprzątaniu Hamm w zakładzie produkcyjnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2014 21:29

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla kobiety przy sprzątaniu zakładów produkcyjnych. Zatrudnienie odbywać się będzie w Hamm i Nadrenii-Westfalii położonych w zachodniej części Niemiec.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Hamm i Nadrenia-Westfalia
Wynagrodzenie: 7 euro za godz. netto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w zakładzie produkcyjnym przy sprzątaniu. Do zadań pracownika będzie należało utrzymywanie obiektu w czystości.

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– umiejętność sprzątania
– chęć do pracy
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– osoba uczciwa, dyskretna
– posiadanie aktualnego prawa jazdy i samochodu
– chęć założenia konta walutowego
– język niemiecki na poziomie A2, B1

Oferujemy:
– wprowadzenie w politykę firmy
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– możliwość dłuższej współpracy
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować poprzez wysłanie CV (wraz z dołączoną klauzulą o poufności) w języku niemieckim i polskim na adres: biuro@bazapracy.eu

Źródło:

ID ogłoszenia: 572535cb74222e6c