€ 10,50/h euro brutto

Niemcy praca fizyczna bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 23:49

Aktualna oferta zatrudnienia w hurtowni zabawek z Kolonii dla osób bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech na magazynie z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozładunku i załadunku towarów oraz dbaniu o porządek na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się realizacja zamówień oraz przygotowywaniem artykułów do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie i pracowitość
  • brak uzależnień
  • możliwość podjęcia pracy do 22 grudnia
  • dobra kondycja
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • opiekę polskiego konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie w systemie zmianowym, także na noce
  • dodatkowo płatna praca w weekendy oraz dni wolne
  • możliwość skorzystania ze zniżek na produkty znajdujące się na magazynie
  • pracę w Niemczech na czas określony

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „magazyn z zabawkami, Kolonia 08/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-koln-2017/

ID ogłoszenia: 256598ce8e8a2d04