€ na akord

Niemcy praca sezonowa 2015 bez języka przy zbiorach truskawek Purkshof

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Purkshof
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 01:33

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. doświadczenia przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Purkshof.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: Purkshof

Zarobki: stawka na akord – 0,80 euro za zebrany 1 kilogram owoców

Obowiązki:

  • Praca ręczna przy zbiorze truskawek na polu.
  • Wyjazd do pracy codziennie o godzinie 4 rano. Rozliczani są Państwo na akord więc to od państwa pracy zależy jakie będzie wynagrodzenie. Czas z rana najlepiej wykorzystać najefektywniej ponieważ wówczas jest najprzyjemniejsza pogoda.
  • Pracownicy zbierają owoce pomimo deszczu i upałów.

Oczekiwania:

  • możliwość wypracowywania planów dziennych
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach truskawek
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • totalny zakaz palenia na plantacji (pole z truskawkami dla wygody pracowników jest wyłożone łatwopalną słomą)
  • obowiązkiem koniecznym jest zabranie ze sobą odzieży na każdą możliwą pogodę

Oferujemy:

  • zapewnione ubezpieczenie na cały pobyt
  • z rana pracownicy otrzymują pakiety śniadaniowe
  • o godzinie 14 przewidywana jest przerwa lunchowa na gorący posiłek serwowany w namiocie na plantacji i wówczas wszystkim przysługuje dłuższa przerwa
  • osoby które nie zabiorą ze sobą odzieży przeciwdeszczowej mogą wypożyczyć sztormiaki – jest to jednak płatne

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony: http://www.karls.pl/index.html

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-2015-bez-znajomosci-jezyka-purkshof/

ID ogłoszenia: 71054c57101612e2

3 komentarze na “Niemcy praca sezonowa 2015 bez języka przy zbiorach truskawek Purkshof”

  1. Witam jestem zainteresowana oerta pracy przy zbiorze truskawek

  2. Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie przy zbiorach i pracach sezonowych posiadam własny samochód i prawo jazdy jestem osobą zdecydowaną i pracowitą tel +48729464342

  3. witam jestem zainteresowany pracą przy zbiorach jestem osobą pracowitą sumienną punktualną dyspozycyjną szybko sie uczącą. kontakt 512-612-748.