€ 12 euro a godzinę

Niemcy praca dla sprzątaczki od zaraz Stuttgart klinika stomatologiczna z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 23:37

Klinika stomatologiczna w Stuttgarcie poszukuje osoby do sprzątania od zaraz. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka oraz dobrym wynagrodzeniem, na samodzielnym stanowisku.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Stuttgart.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie pomieszczeń wspólnych czyli holu, recepcji, korytarzy;
  • dezynfekcja i sprzątanie gabinetów lekarskich;
  • utylizacja odpadów medycznych;
  • porządkowanie pokoju socjalnego i toalet;
  • włączanie lamp przeciwbakteryjnych.

Wymagania:

  • dokładność;
  • komunikatywność;
  • możliwość pracy w różnych godzinach;
  • mile widziane doświadczenie w sprzątaniu placówek medycznych;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • odpowiednie środki chemiczne;
  • szkolenie BHP;
  • zapoznanie z zakładem pracy;
  • strój służbowy;
  • umowę na niemieckich zasadach.

Aplikacje:
CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com

z dopiskiem w tytule wiadomości: Sprzątanie kliniki dentystycznej, Stuttgart.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-dla-sprzataczki-w-klinice-stomatologicznej-stuttgart-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 75456b3d2ccf0c31