€ 8,50 do 9,50 euro brutto/h

Niemcy praca dla pracowników fizycznych w pralni przy obsłudze maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 czerwca 2014 20:16

Sieć pralni poszukuje pracowników fizycznych do obsługi maszyn, prasowania i czyszczenia odzieży. Oferta pracy w Niemczech z Berlina oraz Thüringen. Ogłoszenie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin oraz Thüringen

Zarobki: od 8,50 do 9,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za obsługiwanie maszyn w pralni.
  • Maszyny jakie będą obsługiwać pracownicy to pralki, sprzęt do maglowania oraz prasowania.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka jest wymagana, znajomość na wyższych poziomach będzie dodatkowym atutem
  • kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy w pralni szczególnie jeżeli chodzi o prasowanie oraz czyszczenie ubrań
  • obowiązkowość, pracowitość
  • wysoka motywacja
  • zdolność do szybkiej nauki nowych rzeczy
  • obowiązkowość
  • mile widziane będzie posiadanie swojego samochodu i prawa jazdy kat.B
Oferta:
  • dobre wynagrodzenie
  • pomoc przy zorganizowaniu lokum
  • wsparcie pracownika który posługuje się językiem polskim
  • umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 71653a6024484dc1