€ 300 euto brutto tydzień

Fizyczna praca Niemcy dla pomocnika gospodarczego na farmie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 23 września 2013 23:00

Pilnie poszukiwani kandydaci na stanowisko pomocnik gospodarczy na farmie. Oferta pracy w Niemczech w rolnictwie przy zwierzętach hodowlanych od zaraz. Wymagane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Stanowisko: Pomocnik na farmie

Wynagrodzenie: 300 euto brutto tydzień

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracę przy koniach oraz hodowli świń.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zwierzętach
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy B,T

Oferta:

  • Praca na czas nieokreślony, pracownika obowiązuje okres próbny
  • pracę od 01.10
  • około 45 godzinny tydzień pracy
  • Praca 8 godzin dziennie, 5,5 lub 6 dni w tygodniu
  • Zamieszkanie 120 euro miesięcznie wraz z możliwością korzystania z mikrofalówki i lodówki
  • Wyżywienie koszt 80 euro /mc śniadania i obiady w dni robocze.

Aplikacja:
Mailowo: Prosimy o przesłanie aplikacji załączając aktualne CV , opis pracy , kopie uprawnień oraz numer oferty (Numer: 1307/17/9/13/N):
na adres: konsultant17@paliderjobs.pl

Telefonicznie: 607 044 459 od pon. – piątek od 10 do 15

Adres: 34-424 Szaflary ul. Kolejowa 18 a

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-na-farmie-niemcy-id193258.html

ID ogłoszenia: 96052408d192ebc1