€ 7 euro netto

Niemcy praca dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu biur i mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:25

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku sprzątacz – sprzątaczka. Zatrudnienie w Monachium dla pracowników fizycznych w domach, mieszkaniach i biurach.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Dostępne lokalizacje: Monachium. Bremen, Stuttgart, Kolonia, Bochum, Frankfurt, Essen, Hamburg, Berlin,

Wynagrodzenie: 7 euro netto za godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zobowiązana do wykonywania prac fizycznych związanych ze sprzątaniem powierzonych powierzchni.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie biur, mieszkań oraz domów.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy
  • posiadanie doświadczenia
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość podjęcia pracy na gewerbe – pracodawca wymaga dokumentu potwierdzającego założenie
  • niezbędna jest również punktualność, obowiązkowość i dokładność

Oferta:

  • pensje wypłacane są co dwa tygodnie
  • przyjazne środowisko pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • stałe zlecenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim z dopiskiem: prace sprzątające na poniżej podany adres:

  • arbeitsvermittlungkonik@gmail.com

Kontakt telefoniczny: 534 603 100

źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-mieszkan-biur-apartamentow-id268683.html

ID ogłoszenia: 26454ea6a2e22a34