€ 10 euro za godzinę brutto

Niemcy praca dla par przy pakowaniu sera bez znajomości języka od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 22:28

Fabryka z Magdeburga od zaraz zatrudni pary do pakowania sera krojonego. Praca w Niemczech na produkcji bez znajomości języka. Oferujemy możliwość zatrudnienia stałego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Magdeburg.

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • układanie sera na tackach według zadanej wagi lub ilości sztuk;
  • umieszczanie tacek w maszynie pakującej;
  • kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidu;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • zręczność, zwinność;
  • pracowitość;
  • sumienne podejście do pracy;
  • przestrzeganie higieny;
  • nie spóźnianie się do pracy.

Oferujemy:

  • szkolenie dla nowych pracowników z możliwością uzyskania nowych kwalifikacji;
  • wsparcie przy poszukiwaniach mieszkania;
  • możliwość podjęcia stałej pracy za granicą;
  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjny system motywujący.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy przesyłać pod adres mailowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy w temacie wpisać: „Pakowanie sera krojonego, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-magdeburg-pakowanie-sera-krojonego/

ID ogłoszenia: 7135758946cb5e8a