€ 1250E

Niemcy praca dla opiekunki osoby starszej – do starszego małżeństwa Alfter

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Alfter
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2014 15:12

Poszukujemy kobiety na stanowisko opiekunki osób starszych. Oferta pracy w Niemczech w rodzinie z Alfter przy opiece nad starszym małżeństwem. Oferta z zakwaterowaniem.

Wymagania konieczne: doświadczenie w opiece oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

> Wyjazd 16 kwietnia

> Miejsce: Alfter k. Bonn

> Pacjentka -66 lat (160 cm i 61 kg) ) ma od 6 lat Alzheimera. Pani jest sprawna. Potrzebuje pomocy przy myciu. Nosi pieluchy. pacjentka ma wahania nastrojów, ale nie jest agresywna,

> Opiekunka musi jednak zgodzić sie wcześniej na opiekę nad 2 osobami, ponieważ mąż tej pani wraca z rehabilitacji po 1-2 tygodniach. Miał raka, który jest zaleczony, ostatnio dostał jednak wylewu i znajduje sie w szpitalu, a później przez 2-4 tygodnie na rehabilitacji, po której powinien być w miarę mobilny. Jeśli będzie w miarę sprawny, będzie 100Euro dodatku. Jeśli będzie wózek i inkontynencja,- 200Euro .

> Dla opiekunki jest cala oddzielna góra ze wszystkimi wygodami i Internetem. Dzieci kochane.

> Wynagrodzenie ok. 1100 Euro na rękę + druga osoba od 100 do 200Euro dodatkowo, w zależności od tego jaki będzie stan pana

Obowiązki:
• dbanie o higienę podopiecznej
• pomoc w korzystaniu z toalety,
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
• gotowanie,
• sprzątanie.
Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Kandydatom oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie od 1250-1300 Euro na rękę
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 1085349039eb14dc