€ do ustalenia

Niemcy praca dla magazyniera Berlin przy załadunku i rozładunku towarów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 22:30

Firma z Berlina poszukuje pracowników fizycznych do rozładunku i załadunku towarów na magazynie. Oferta pracy w Niemczech przy skanowaniu dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: do ustalenia

Liczba miejsc wolnych: 50

Zadania:

  • Pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialni za rozładunek i załadunek towarów
  • Do obowiązków należeć będzie skanowanie paczek kurierskich
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie innych prac pomocniczych na magazynie

Wymagamy:

  • Niemiecki znajomość na poziomie dobrym
  • posiadanie doświadczenia w pracy zdobytej na podobnym stanowisku
  • możliwość pracy na zmiany
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienność, pracowitość, skoncentrowanie na wypracowywanie zamierzonych celów

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • druk A1, karta EKUZ, ubezpieczenie
  • umowa na czas określony
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • praca w godzinach nadliczbowych i nocnych dodatkowo płatna
  • zamieszkanie blisko zakładu pracy
  • wsparcie i opiekę rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Aplikować można za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 275529a03c07ca51

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla magazyniera Berlin przy załadunku i rozładunku towarów”

  1. Witam. Byłbym zainteresowany. Mam doświadczenie w pracy w magazynach oraz na produkcji.