€ 9,50 € brutto/godz. plus premia

Niemcy praca dla lidera zespołu na magazynie Lipsk komisjonowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 21:26

Magazyn z Lipska rekrutuje pracownika na stanowisko Koordynator projektu/lider zespołu. Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie oraz zarządzaniu grupą wyłącznie z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Koordynator projektu/Lider zespołu

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto/godz. + premia do 800 € m-cznie

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie miał za zadanie:
  • czuwać nad pracą innych osób,
  • być wsparciem dla nowo zatrudnionych, pomagać przy zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu
  • rozwiązywać bieżące problemy występujące na magazynie,
  • szkolenie osób nowo zatrudnionych z obsługi systemu pick by voice
  • rozliczanie pracowników z ich obowiązków
  • pracownik będzie pełnił funkcję osoby do motywowania zespołu
  • dbanie o wyrabianie zamierzonych planów
  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało również komisjonowanie a także współpraca z przełożonych w kwestiach pracowniczych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • pracowitość, obowiązkowość, szybkie tempo pracy
  • pewność siebie
  • własny samochód
  • możliwość pracy na różne zmiany
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Oferta:

  • Umowa z Niemieckim pracodawcą w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • zamieszkanie
  • ta oferta jest propozycją stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby chętne proszone są o przesłanie swojego życiorysu na adres: praca.niemcy@workservice.pl
w tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny:”KP/LIPSK”

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/lider-zespolu-na-magazynie-koordynator-projektu-2111799.html

ID ogłoszenia: 303528e250fb6509