€ 10 euro/h

Niemcy praca dla kobiet przy sprzątaniu biur, mieszkań od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 22:59

Firma sprzątająca poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, biur i przychodni. Zatrudnienie dla kobiet od zaraz w Monachium.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 10 euro/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Praca przy sprzątaniu biur, mieszkań, przychodni lekarskich.
  • Obowiązki takie jak zmywanie podłóg, wycieranie kurzy, sprzątanie toalet.
  • Zadania wykonywane mają być zgodnie z obowiązującymi normami.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • prosimy o zgłoszenia wyłącznie od kobiet
  • zdyscyplinowanie
  • obowiązkowość, dobra organizacja czasu pracy
  • duża dokładność, punktualność, motywacja
  • od pracowników wymagana jest znajomość języka przynajmniej w podstawowym stopniu

Oferta:

  • Praca dorywcza
  • zapewnione jest ok 80-100 h pracy miesięcznie
  • oferta aktualna od zaraz

Aplikacja:
Chętne panie prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV na adres:
Reinigungzorneding@gmx.de,
kontakt telefoniczny pod numerem: 017661029049

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/firma-sprzatajaca-zatrudni-,723634.html

ID ogłoszenia: 14053e0af120c511

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla kobiet przy sprzątaniu biur, mieszkań od zaraz Monachium”

  1. RENATA ŚLĄZAK na 9 sierpnia 2014 @ 14:45

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA PAŃSTWA OFERTĄ JĘZYK NIEMIECKI PODSTAWOWY KOMUNIKATYWNY ,JESTEM W 50 LAT JESTEM OSOBĄ SUMIENNĄ ZDYSCYPLINOWANĄ POZDRAWIAM.