€ 8,50 euro h

Niemcy praca dla kierowcy kat.C- magazyniera na magazynie w Neunstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neunstein
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 13:08

Poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier-kierowca kat.C. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie z Neunstein przy rozładunku i załadunku kontenerów.

Stanowisko: Magazynier/ kierowca kat.C

Numer zgłoszenia: KR/13/NU

Lokalizacja: Neunstein

Zarobki: 8,50 euro h, za pracę w nocy obowiązuje dodatek plus 20%

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie podstawianie kontenerów pod bramy załadunkowe, odstawianie ich po zakończonym rozładunku/załadunku.
  • Do zadań należeć będą prace fizyczne i magazynowe np przy rozładunki i załadunku towarów
  • Obowiązkiem będzie wymienianie kontenerów ciężarówkami KAMAG i MAFI

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.C
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie
  • bezkonfliktowość
  • obsługa komputera
  • gotowość do pracy na zmianach nocnych
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • zamieszkanie na koszt pracodawcy- zapewnione
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na maila: rekrutacja@idealgroup.com.pl

W tytule koniecznie prosimy podać numer referencyjny zgłoszenia:
Nr ref.: KR/13/NU

źródło: http://opiekunka-do-dzieci.epracazagranica.pl/18828-kierowca-kat-c-magazynier-.html

ID ogłoszenia: 89552c153cb4f5d7

2 komentarze na “Niemcy praca dla kierowcy kat.C- magazyniera na magazynie w Neunstein”

  1. praca kierowca kr/13/nw na 2 stycznia 2014 @ 12:17

    jestem zainteresowany wasza oferta pracy posiadam wymagane kwalifikacje prosze o szybki kontakt 661062318

    • Witam,mam 37 lat posiadam prawo jazdy kat.B,C jestem zainteresowany tą pracą i choc nie obsługiwałem nigdy ciężarówek typu KAMAG i MAFI i słabo mówie po niemiecku to szybko sie ucze:-) a przede wszystkim CHCĘ co mysle ze w pracy jest ważne .Jeżeli mam jakiekolwiek szanse na tą prace prosze o informacje e-mail lub tel 697097617 od kiedy można by było podjąc prace ponieważ pracuje od 16 lat w jednej firmie i chciałbym wiedziec troche wczesniej.Pozdrawiam Robert