2600 euro/m-c brutto €

Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz jako dostawca zakupów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 1 lutego 2018 04:18

Dobrze płatna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz zatrudnimy w Kolonii osoby z podstawową znajomością języka przy rozwożeniu zakupów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2600 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku kierowcy dla sieci supermarketów
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zakupów zamówionych przez internet
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wnoszeniem zakupów, odbieraniem należności, wydawaniem reszty i paragonów oraz spisywaniem protokołów w razie pomyłki

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • motywacja do wzięcia udziału w darmowym kursie języka niemieckiego
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • ważne od co najmniej roku prawo jazdy kat.B
  • uczciwość

Oferujemy:

  • ubezpieczenie oraz zaplecze socjalne
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • elastyczny grafik
  • bezpłatne lokum przez pierwszy miesiąc, następnie pomoc w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „kierowca-kat-b/02/18″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-rozwozenie-zakupow-koln/

ID Ogłoszenia: 3515a724c7c0c37b