€ 11,15 euro brutto/h + dieta

Niemcy praca dla budowlańców płytkarz – glazurnik na budowie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 17:28

Firma budowlana z Hamburga zatrudni pracowników budowlanych do układania płytek. Oferta pracy w Niemczech na stanowisku płytkarz – glazurnik od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik

Miejsce: Hamburg

Termin: praca od 07.04.2015

Zarobki: 11,15 euro brutto/h plus dieta w wysokości 24 euro za dzień

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Opis stanowiska:

  • Zabezpieczenie powierzchni
  • Przygotowanie sobie miejsca do pracy.
  • Montaż płytek różnego rodzaju, fugowanie.
  • Inne pracy np. przygotowanie materiałów oraz posprzątanie po skończonej pracy.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 letni udokumentowany staż pracy w zawodzie
  • fachowe podejście do pracy
  • mobilność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym u jednej osoby na grupę
  • duża dokładność, obowiązkowość, odpowiedzialność

Oferta:

  • wysokie stawki godzinowe
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zapewnione
  • zaliczki możliwe są do pobierania raz w tygodniu
  • bezpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenie mailowe: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem GLZ/415/DE

Telefoniczne: 032 7465740, w godzinach 9-15

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-glazurnik-niemcy-id277814.html

ID ogłoszenia: 325551d39e187561