€ 11,25 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca dla budowlańców od zaraz glazurnik przy wykończeniach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 19:43

Od zaraz zatrudnimy dwóch glazurników do wykończeń w Dortmundzie. Aktualna praca w Niemczech dla budowlańców z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz codzienną dietą w wysokości 24 euro.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto/h plus dieta 24 euro dziennie i zakwaterowanie.

Wakaty: 2.

Zadania na stanowisku:

  • usuwanie starych płytek z podłoża;
  • robienie wylewki pod nową glazurę;
  • układanie kafelków wewnątrz i na zewnątrz budynków;
  • nakładanie fugi.

Wymagania:

  • możliwość przyjechania swoim samochodem;
  • język niemiecki na komunikatywnym poziomie;
  • samodzielność w działaniu;
  • dokładność i precyzja;
  • profesjonalizm;
  • 5 lat doświadczenia w pracy glazurnika;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • uczciwość i motywacja do sumiennego wykonywania zadań.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • codzienną dietę;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie i składki;
  • narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w tytule GLZ/716/DE.

Prosimy załączyć klauzulę dotyczącą zgody na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-dla-glazurnika-przy-wykonczeniach-dortmund/

ID ogłoszenia: 560579260a96cee0