€ IGZ + dodatki

Niemcy praca dla betoniarza – Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 października 2012 20:49

Niniejsze ogłoszenie dotyczące pracy dla betoniarza w Niemczech zostało upublicznione przez legalnie działającą agencję pośrednictwa pracy w Niemczech „Zeitmann”:

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Betoniarz do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Obowiązki:
– Przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów,
– Zbrojenie i zalewanie form betonem,
– Obróbka elementów betonowych.

Wymagania:
– Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako betoniarz,
– Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
– Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:
– CV wraz z aktualnym zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim),
drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Betoniarz/Niemcy.

Kontakt: 12 357 69 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 338506b5086e2f0a

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Niemcy praca dla betoniarza – Bawaria”

  1. witam jestem chcetny i gorowy do podjecia pracy od zaraz

    z wyksztalcenia jestem technikiem budownictwa posiadam prawojazdy
    kat b’
    oraz papiery na koparko ładowarki

    jestem dobrym sumienym murarzem
    samodzielnym sam sobie rozmierzam i jade
    zanjomosc rysunków znajomosc na niwelatorze
    przez rok bylem majstrem w warszawskiej firmie na stanowisku majster zbrojarz
    krence cengami samodzielnie rozjerzdzam budynki
    mam nawet europas mobiles potwierdzajacy moje kwalifikacje zawodowe

    numer +48 728 752 833
    728 752 833
    lub +48 77 415 23 62

  2. Jestem zainteresowany pracą w charakterze , pracownik budowlany ponieważ mam doświadczenie 6 letnie w tym ostatnie zajmowane miejsce w Berlinie. Rok pracy na gewerbie w tiapark-u przy remontach ogólno- budowlanych. Niezwłocznie proszę o kontakt na nr.793-492-843 Z POWAŻANIEM KAMIL Z NOWOGRODZCA

  3. Witam
    Byłbym zainteresowany tą ofertą, posiadam doświadczenie jako betoniarz zbrojarz oraz szpachlarz prefabrykatów ( słupy, balkony balustrady itp byłem wysyłany w delegacje na poprawki prefabrykatów, posiadam prawojazdy kat B, prosze o kontakt 0048726431582