€ 2,000.00

Niemcy praca Blacharz Samochodowy (mechanik) Stuttgart aktualne ogłoszenie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 3 września 2013 00:09

Agencja pracy za granicą dla warsztatu ze Stuttgartu poszukuje osoby na stanowisko Blacharz Samochodowy (mechanik) do pracy w Niemczech przy naprawie karoserii samochodowych. Ogłoszenie adresowane do fachowców ze znajomością języka Niemieckiego.

Dla rzetelnego niemieckiego pracodawcy poszukujemy kolejnych kandydatów na stanowisko:
BLACHARZ SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Niemcy Stuttgart

Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej
KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy
telefonicznej
• Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:
• Naprawa karoserii samochodowej

Oferta pracodawcy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro
• Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
z dopiskiem w temacie maila: Blacharz TW

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

ID ogłoszenia: 6515224ff15b6aef