€ na akord

Niemcy praca bez znajomości języka przy zbiorach owoców i warzyw 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 27 grudnia 2013 20:19

Poszukujemy pracowników fizycznych do zbioru owoców i warzyw. Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech 2014 bez znajomości języka niemieckiego z minimalnym doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac przy zbiorach i przewozie warzyw i owoców.
  • Praca należy do fizycznych

Oczekujemy:

  • Dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • pracowitość, wytrzymałość, wysoka motywacja
  • oczekujemy doświadczenia

Oferta:

  • możliwość zatrudnienia od marca do września lub całoroczne
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • opiekę w trakcie zatrudnienia
  • możliwość pracy również w Polsce

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny pon-pt w godzinach 10-17 :607 59 86 33

Prosimy o pilną aplikację, liczba miejsc ograniczona.

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-zbioru-warzyw-i-owocow-niemcy,oferta,3217468

ID ogłoszenia: 23352bd53f98bb02

19 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka przy zbiorach owoców i warzyw 2014”

  1. Witam. Jestem zainteresowana wraz z moją mamą ofertą pracy. Pracę mogłybyśmy podjąć od zaraz.Posiadamy 5 letnie doświadczenie pracy sezonowej przy zbiorach borówki amerykańskiej. Mój numer tel : 532 326 800 Anna

  2. Witam.Jestem z zawodu rolnikiem i jestem zaineresowany tą ofertą pracy. Pracę mogę podjąc od zaraz. Prosze o kontakt 539 410 013

  3. Witam. Jestem wraz z żoną zainteresowany podjęciem pracy w Niemczech. Ja mam 40lat a żona 32. Jestem emerytem. Byliśmy już z żoną na zbiorze borówek amerykańskich, byliśmy na cięciu flanc truskawek, oraz ja byłem przy zbiorze szparagów.

  4. Witam jesteśmy zainteresowani pracą. Ja lat 39 i koleżanki syn lat 20, jesteśmy dyspozycyjni możemy jechać od razu, język niemiecki komunikatywny, posiadamy doświadczenie na produkcji i przy zbiorach truskawek. Proszę o kontakt. Tel. 690-979-817

  5. Witam, jestem zainteresowany ofertą, pracowałem w niemczech przy zbiorze śliwek. tel.605086252

  6. Jestem zainteresowana ofertą pracy dyspozycyjna bez nałogów mogę podjąć prace od zaraz tel.511525097

  7. Jestem zainteresowany ofertą pracy dyspozycyjny bez nałogów tel.724513118

  8. jestem zainteresowany – 506834733

  9. asiaipiotr na 29 grudnia 2013 @ 19:21

    WITAM JESTEŚMY Z CHŁOPAKIEM ZAINTERESOWANI PAŃSTWA OGŁOSZENIEM PRACOWALIŚM Z CHŁOPAKIEM PRZY ZBIORACH OWOCÓW JABŁEK I GRUSZEK W HOLANDII…… PROSZE O KONTAKT 783786092

  10. Witam.Jestem zainteresowany ofertą,pracowałem w niemczech przy zbiorze jabłek.tel.603889183

  11. jestem zainteresowany waszą ofertą muj nr 739074193

  12. Witam! Jestem zainteresowany ofertą.Proszę o kontakt 512906582

  13. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt pod nr.512906582

  14. Witam jesteśmy zainteresowani tą pracą ..gotowi do wyjazdu od zaraz..tel.+48691313763

  15. JESTEM ZAINTRESOWANY OFERTA PROSZE O KONTAKT +491759219503

  16. Adrian Mieszczak na 3 stycznia 2014 @ 10:39

    Witam jestem zainteresowany ofertą bardzo potrzebuje pracy proszę o kontak Adrian Mieszczak 733554537

  17. ludzie to oszust !! jaka kasa do uzgodnienia??!! nie ma czegos takiego stawki z góry są ustalone!!! jeśli szukacie pracy zadzwońcie za małą prowizje dam wam pracę nie powiem trzeba zasuwać nawet w niedzielę ja tam byłem daję niemiecką umowę która do mnie przyjdzie na wasze nazwisko dalej wytłumaczę
    501594857

  18. witam jestem zainteresowany taka oferta od panstwa . jestem w 100% zmotywowany i dyspozycyjny od zaraz poniewaz jestem w niemczech aktualnie .

  19. witam jestem zainteresowany tą racą muj numer 796019465