€ od 14,50 brutto/h

Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 9 marca 2023 21:26

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: od 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie autobusów miejskich na zmianie nocnej;
  • odkurzanie różnych powierzchni, wycieranie, odkażanie, dezynfekowanie, a czasami również pranie tapicerki.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • samodzielność;
  • dokładne, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 150 – 250 € na mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Dortmund 03/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-autobusow-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-w-dortmundzie-na-nocnej-zmianie/

ID ogłoszenia: 594640a271ed91bc