€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:59

Producent napojów gazowanych z Dortmundu zatrudni pracowników. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy obsłudze maszyn produkcyjnej i kontrolowaniu jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie wspierać wszelkie procesy produkcyjne.
  • Głównie do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości, dbanie o surowce oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • możliwość pilnego wyjazdu do Niemiec
  • dyspozycyjność minimum na 3 miesiące
  • obowiązkowość, sumienność
  • szacunek do pracy i płacy
  • duża motywacja
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • samodzielność oraz zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w niemiecko-polskim zespole
  • zatrudnienie na umowie niemieckiej na okres 3 miesięczny z możliwością podjęcia pracy na stałe dla osób które będą sprawnie wywiązywać się z powierzonych zadań
  • możliwa pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • możliwość skorzystania z dofinansowanego kursu językowego na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PN/04/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6865523f4c503787

5 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz Dortmund”

  1. jestem bardzo zainteresowany oferta prace podejme od zaraz

  2. jestem zaineresowany oferta prace podejme od zaraz pn/04/15

  3. Kiszka Bożena na 11 kwietnia 2015 @ 09:14

    Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą wraz z mężem.
    Pozdrawiam.

  4. Bardzo jestem za interesowany waszą ofertą pracy i chciałbym zwami współpracować o to mój numer telefonu 792339649..Proszę o kontakt ..

  5. Witam,jestem zainteresowany Waszą pracą. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.