€ 9 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka kierowca kat.B przewóz owoców od zaraz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 23:25

Poszukujemy kierowcy kat. B bez znajomości języka niemieckiego do przewozu warzyw i owoców busem. Zatrudnienie od zaraz w firmie z Mannheim przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Mannheim, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie na stanowisku kierowcy przy przewozie warzyw i owoców służbowym samochodem
  • zadaniem pracownika będzie również załadunek i rozładunek artykułów oraz dbanie o auto
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także porządkowaniem oraz pracami na magazynie

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zapał do nauki języka oraz zdobywania umiejętności
  • praktyka w prowadzeniu busa
  • własne buty ochronne
  • brak spóźnień
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę od wczesnych godzin porannych
  • płatne zamieszkanie w cenie 9,50 euro za dobę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • ciepły posiłek w ciągu dnia za 4 euro
  • zatrudnienie w Niemczech na okres 12 tygodni
  • możliwość wypłacania zaliczki w wysokości 50 euro co tydzień
  • komplet pościeli

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku „Kierowca kat.B”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-bez-jezyka-mannheim-przewoz-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 34058f797ed4afdb