€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji kosmetyków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 10 lipca 2014 13:26

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii na linii produkcyjnej bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca na produkcji kosmetyków.
  • Stanowisko przy taśmie produkcyjnej przy kontrolowaniu procesów produkcji.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za odpowiednie odmierzanie składników, przeprowadzania kontroli jakości, pakowania i paletowania towaru.
  • Praca trzyzmianowa

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy za granica przynajmniej na okres połowy roku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • brak nałogu papierosowego oraz nienadużywanie alkoholu
  • zdolność do pracy w grupie
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności- niezbędne do przedstawienia pracodawcy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy
  • umowa podpisana zostanie z Agencją
  • dla najlepszych pracowników możliwość prolongaty
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy kwestiach organizacyjnych, administracyjnych i z dokumentami
  • oprócz stawki podstawowej, pracownikom przysługiwać będą dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • zakwaterowanie to koszt 200 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV należy przesłać wraz ze zdjęciem na adres:

  • dringende@europe.com

w tytule prosimy wpisać: DG/062/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-kolonia/

ID ogłoszenia: 69653be5ecf2a208

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji kosmetyków Kolonia”

  1. Dzień Dobry,
    W nawiązaniu do ogłoszenia przy produkcji kosmetyków dla par zgłaszamy swoje kandydatury z mężem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na produkcji jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i sumiennymi, potrafimy pracować w szybkim tempie.
    Proszę o kontakt Agnieszka +48 667 911 715 lub Klaudiusz +48 691 092 645.

  2. Witam . W nawiązaniu go ogloszenia przy produkcji kosmetykow dla par zglaszamy swoje kandydatury z chłopakiem. Posiadamy doswiadczenie na produkcji i na pakowaniu jestesmy osobami odpowiedzialnymi i sumiennymi. potrafimy pracowac w szybkim tempie. Prace mozemy odjąc od zaraz.Prosimy o kontakt Grażyna 691-635-247