€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka przy zbiorach warzyw pietruszki, szczypiorku, koperku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nadrenia Północna-Westfalia
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 23:53

Gospodarstwo rolne zatrudni Polaków do zbioru warzyw- pietruszki, koperku, szczypiorku z upraw polowych. Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca przy zbiorach warzyw z upraw polowych następnie przeróbka ich na hali.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie i przenoszenie zbiorów.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia ciężkiej fizycznie pracy
  • obowiązkowość
  • motywacja
  • bardo dobra sprawność i kondycja fizyczna
  • wytrzymałość na warunki pogodowe
  • zdolność do pracy zespołowej
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech bez znajomości języka
  • lokum
  • praca na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres: arbeit@malzahn-gartenbau.de

ID ogłoszenia: 1153c2f3c6b45f1

3 komentarze na “Niemcy praca bez języka przy zbiorach warzyw pietruszki, szczypiorku, koperku”

  1. slawomir grzesiak na 14 lipca 2014 @ 08:02

    podejme prace od zaraz 601999178

  2. grzegorz na 15 lipca 2014 @ 19:26

    witam, jestesmy zainteresowani praca przy zbiorach warzyw, koperku, pietruszki i szczypiorku, do tej pory pracowalismy w ogrodnictwie przy zbiorach fasoli, pomidorow, pora, selera, kopru wloskiego, fasolki szparagowej i innych pracach pielegnacyjnych, jezyk niemiecki komunikatywny, prosimy o kontakt, 515976267 grzegorz

  3. Witam,

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Nigdy nie karani, bez nałogów. Proszę o kontakt e-mail: matis991@poczta.fm lub telefon +48 513-329-546