€ 1450 € brutto miesięcznie

Niemcy praca bez języka od zaraz przy pakowaniu przekąsek słonych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 lutego 2016 20:57

Praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu na produkcji przekąsek słonych od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie ze szkoleniami oraz miłą atmosferą.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin.

Zarobki: 1450 € miesięcznie brutto.

Opis stanowiska:

jest to praca na produkcji, która polega na pakowaniu przekąsek słonych (paluszki, krakersy, chipsy itp.), oraz obsłudze maszyn produkcyjnych. Do obowiązków należy też kontrola jakości i ładowanie paczek do pudeł.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • dobry stan zdrowia.
Oferujemy:
  • opcja darmowego zakwaterowania w hotelu roboczym lub płatnego w wynajętym mieszkaniu za 250 € miesięcznie;
  • pracę zmianową – dodatki za noce;
  • pakiet szkoleń pracowniczych;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Aplikacje:
Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać pod poniższy adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać:

„Niemcy praca pakowanie słonych przekąsek, Berlin 2016″

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-berlin-pakowanie-przekasek/

ID ogłoszenia: 48456c747feb5c30