€ na akord

Na wakacje 2015 sezonowa praca w Niemczech zbiory borówki amerykańskiej Rathenow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rathenow
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:05

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech na plantacji przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie na wakacje 2015 dla 20 Polaków. Na miejscu zapewnione jest zamieszkanie płatne.

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówki amerykańskiej

Lokalizacja: Rathenow, Niemcy

Wynagrodzenie: stawki akordowe – ok. 4 euro za pełną skrzynkę o pojemności 3 kg

Liczba miejsc: 20

Start: praca od sierpnia 2015

Obowiązki:

  • Pracownik zbiera owoce ręcznie, sortuje i wkłada do skrzynek o pojemności 3 kg. Praca głównie wykonywana będzie ręcznie lub za pomocą grzebienia.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość
  • sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobry wzrok
  • wytrzymałość fizyczna na zmienną pogodę

Oferta:

  • wysokie stawki akordowe
  • zorganizowane zamieszkanie na plantacji w kontenerach mieszkalnych, cena za dobę to 2 euro
  • dla chętnych możliwe jest zorganizowane przejazdu do Niemiec w cenie ok. 50-60zł, miasta z których możemy pomóc w dojeździe to Wrocław oraz Poznań
  • na plantacji funkcjonuje stołówka w której za 4 euro/doba istnieje możliwość wykupienia śniadania i obiadu
  • praca na okres 6-8 tygodni

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane odpowiednio: „Zbiory borówki Rathenow, Imię i nazwisko″ należy przesłać na adres: neuearbeit[at]berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-borowki-amerykanskiej-wakacje-2015-rathenow/

ID ogłoszenia: 955557b716d6378f