€ 1886 brutto mc

Na produkcji zabawek bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 6 maja 2019 18:49

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na produkcji zabawek dla par bez znajomości języka. Oferta z Düsseldorfu ważna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1886 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych na jednym z etapów;
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o wysoką jakość, obróbka części, ale też składanie oraz pakowanie;
  • zadanie wykonuje się z przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • przyjazny i młody zespół współpracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 300 Eur od osoby albo 500 Eur od pary;
  • pełen etat;
  • ubezpieczenie;
  • premie + dodatek na częściowe pokrycie kosztów opłacania zamieszkania.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/05/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3355cd039525fcbe