€ 11,50 - 14,00 brutto/h

Na produkcji napojów energetycznych od zaraz praca Niemcy bez jezyka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2019 18:24

Do podjęcia aktualna od zaraz interesująca praca w Niemczech na produkcji napojów energetycznych. Oferta z Berlina bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,50 – 14,00 Eur brutto na godz. w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wspieranie produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych;
  • praca stojąca przy linii produkcyjnej, która polega na zdejmowaniu opakowań z taśmy oraz przeprowadzaniu kontroli jakości.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego jest wymagana od 2 do na 10 osób;
  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • sumienność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich zadań;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ubezpieczenia pracownicze;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 200 Eur w pokoju jednoosobowym albo za 150 Eur miesięcznie w pokoju dwuosobowym;
  • umowę próbną z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • solidnego pracodawcę;
  • dodatki – karta rabatowa, czyli tańsze wejścia na basen, siłownię, do teatru czy kina;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać  na adres;

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-napojow-energetycznych-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 2845cc0489b6d3d0