€ 12 brutto/h

Na magazynie z zabawkami Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka 2019 Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 22:12

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie 2019 w Poczdamie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z zabawkami;
  • dbanie o porządek na magazynie, rozładowywanie dostaw, zbieranie oraz pakowanie zamówień;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • dyscyplina;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • motywacja do pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • +25% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych;
  • umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: „Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-poczdam/

ID ogłoszenia: 8815d0d151ac913e