€ 2250 brutto/mc

Na magazynie z napojami bez języka praca w Niemczech od zaraz w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 31 marca 2021 18:30

Hurtownia z Essen poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie z napojami bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika magazyniera, gdzie jego zadaniem będzie wspieranie codziennych prac;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, kompletowanie zamówień, przenoszenie zgrzewek, ustawianie ich na paletach, obsługa wózka paletowego oraz rozładowywanie i rozliczanie dostaw itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • rzetelność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem, urlopem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • płatne zakwaterowanie;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praca na magazynie z napojami, Essen/04/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-essen/

ID ogłoszenia: 2976064a97d4ea91