€ 13,19 brutto/h

Na magazynie z chemią samochodową praca Niemcy 2019 od zaraz bez języka jako komisjoner Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 15 maja 2019 16:17

Od zaraz osoby do pracy w Niemczech jako komisjonerzy na magazynie z chemią samochodową. Zatrudnienie w Hanowerze 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: komisjoner – pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie, jako magazynier w hurtowni chemii samochodowej;
  • zadaniem będzie kompletowanie zamówień oraz pakowanie;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, a w tym również utrzymywanie porządku.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • atutem będzie hobby motoryzacyjne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
  • możliwość nauczenia się około 100 podstawowych zwrotów w języku niemieckim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • młody i zgrany zespół współpracowników;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • premie za wydajną pracę oraz stuprocentową frekwencję;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur miesięcznie;
  • po 6 miesiącach możliwość podwyżki wynagrodzenia na 14,50 Eur brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez wysłanie wiadomości na adres: beschaftigung@munich.com z numerem referencyjnym:

„Komisjonowanie na magazynie z chemią samochodową, Hanower”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-z-chemia-samochodowa-hanower/

ID ogłoszenia: 8365cdbf030432aa